×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG08-(1)09
- In Stock
- 7 Bucati
- Strategie
- Utilizat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00The game is only played on the computer or LAN, and is not available for online play.
Age of Empires III
Creatorii francizei premiate Age of Empires vă prezintă a treia parte a seriei extrem de apreciate. Comandați una dintre cele opt puteri europene puternice care se luptă să cucerească Lumea Nouă. Câștigați bogăție și putere pentru țara dvs. natală și colonizați teritorii vaste și neexplorate. O Lume Nouă și Curajoasă se naște - o lume ostilă, dar frumoasă, plină de gameplay inovator, noi scenarii strategice, grafică uluitoare și multe altele. Bine ați venit într-o lume numită Age of Empires III. COMANDA OPT PUTERNICE CIVILIZAȚII:Caracteristici
- Învinge-ți adversarii pentru a-ți extinde imperiul.
- Campanie În această poveste de acțiune și aventură de ficțiune istorică, jucătorii preiau rolul lui Morgan Black și al familiei sale, luptând împotriva sălbăticiei ostile și a unui cult misterios care s-a strecurat din Europa.
- Într-o serie de 24 de scenarii împărțite în trei acte, Morgan Black și descendenții săi îi ajută pe azteci să reziste cuceririi de către conchistadorii spanioli, îi pun pe francezi împotriva britanicilor în Războiul Franco-Indian și îl ajută pe Simon Bolivar să conducă revoluțiile din America de Sud.
| Titlu | Age of Empires III |
|---|---|
| Lot | PCG08-(1)09 |
| Platforma | PC |
| Genul | Strategie |
| Developers | Ensemble Studios |
| Publisher | Microsoft Game Studios |
| Release | October 18, 2005 |
| Varsta | 12+ |
| Numar Discuri | 3 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows XP/Vista/7 |
| Procesor: | Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 2.0 GHz |
| Memorie: | 2 GB RAM recommended |
| Placa Video: | 64 MB NVIDIA GeForce 6800 or ATI Radeon X1300 |
| DirectX: | DirectX 9.0c |
| Spatiu Hard Disc: | 12 GB free hard drive space |













Add a review