×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG07
- In Stock
- 2 Bucati
- Action/RPG
- Utilizat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00The game is only played on the computer or LAN, and is not available for online play.
Fable III
Fable III este următorul joc de succes din mult apreciata franciză Fable. Conduce o revoluție pentru a prelua controlul asupra Albionului, luptă alături de poporul tău și experimentează dragostea și pierderea în timp ce te pregătești să aperi regatul împotriva unei amenințări iminente. Alegerile tale ca și conducător vor duce la consecințe resimțite în întregul ținut.Caracteristici
- Funcții PC interesante: Construite de la zero pentru jucătorii de PC. Experimentați opțiunea „mod hardcore” pentru o dificultate mai mare, bucurați-vă de conținut suplimentar în joc și chiar jucați Fable 3 în 3D uimitor, datorită tehnologiei NVIDIA!
- Fii eroul și făurește-ți propriul destin: Povestirea prinde viață în timp ce „Fable III” te pune pe tine și pe eroul tău în centrul unei călătorii epice care urmărește ascensiunea ta de la revoluționar la conducător.
- Unde acțiunea de succes întâlnește aventura: Călătoria ta se întinde de pe străzile unui Albion prosper și industrializat până la câmpurile de luptă din jur.
- Alegere și consecință: Un principiu fundamental al francizei „Fable”, jucătorilor li se prezintă alegeri și consecințe infinite care au impact asupra lumii.
| Titlu | Fable III |
|---|---|
| Lot | PCG07 |
| Platforma | PC |
| Genul | Action/RPG |
| Developers | Lionhead Studios |
| Publisher | Microsoft Game Studios |
| Release | May 20, 2011 |
| Varsta | 16+ |
| Numar Discuri | 1 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows XP SP3 (32-bit) Vista (32-bit and 64-bit) Windows7 (32-bit and 64-bit) |
| Procesor: | Intel Core 2 Duo 2.0 GHz or AMD Athlon X2 4000+ or higher |
| Memorie: | 2 GB of RAM |
| Placa Video: | Nvidia 7600 GT or ATI HD 2600 Pro or higher |
| DirectX: | DirectX 9.0c or higher |
| Spatiu Hard Disc: | 12 GB free disk space |














Add a review