×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG08
- In Stock
- 2 Bucati
- Simulator
- Utilizat
- Buna
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00The game is only played on the computer or LAN, and is not available for online play.
Farming Simulator 2011
Mult așteptata continuare a uneia dintre cele mai bine vândute simulări din toate timpurile aduce complexitatea agriculturii pe desktop, cu grafică nouă uimitoare și o multitudine de funcții noi, Farming Simulator 2011 este alegerea perfectă! O noutate în Farming Simulator 2011 este opțiunea pentru creșterea animalelor. Pentru a avea succes, animalele tale vor avea nevoie de îngrijire și atenție adecvate, cu un regim complet de hrănire. În schimb, se pot obține venituri suplimentare din vânzarea de lapte proaspăt către fermele de lactate și chiar din răspândirea de îngrășăminte organice pe câmpurile tale! Dacă agricultura este mai pe gustul tău, crește-ți venitul agricol cultivând o gamă largă de culturi, inclusiv orz, porumb, rapiță și grâu. Indiferent cum îți structurezi ferma, cu siguranță vei avea nevoie de ajutor mecanizat. Pe măsură ce venitul tău crește, profită de ocazie pentru a investi în orice, de la tractoare, combine de recoltat, pluguri, semănători până la prese de balotat și încărcătoare, toate detaliate bogat și complet operabile. Agricultura nu mai este o treabă solitară datorită unui mod multiplayer unic în care poți lucra la ferma ta împreună cu prietenii tăi prin intermediul unei conexiuni la internet sau la o rețea locală.Downloads:
Caracteristici
- În modul carieră, joacă rolul unui tânăr fermier și experimentează viața de zi cu zi variată la o fermă într-o lume complet reproiectată și accesibilă gratuit.
- Indiferent de stilul de joc ales, Farming Simulator 2011 vă permite să semănați semințele realizării agricole!
- Cu utilaje licențiate de la DEUTZ-FAHR, KRONE, HORSCH, PÖTTINGER și VOGEL & NOOT, puteți conduce utilaje care sunt fidele originalelor în toate privințele.
- Angajați muncitori agricoli de la Al pentru a vă ajuta să vă administrați afacerea agricolă.
- Creați și descărcați vehicule, unelte și hărți personalizate prin intermediul unei funcții integrate de „modificare”. Include și Mod SDK.
- Suport pentru gamepad și volan.
| Titlu | Farming Simulator 2011 |
|---|---|
| Lot | PCG08 |
| Platforma | PC |
| Genul | Simulator |
| Varsta | 3+ |
| Numar Discuri | 1 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows XP/Vista/7 |
| Procesor: | 2 GHz Intel or AMD |
| Memorie: | 1 GB RAM |
| Placa Video: | 256 MB VRAM NVIDIA GeForce 6800 Series ATI Radeon X850 |
| DirectX: | DirectX 9.0 |
| Spatiu Hard Disc: | 1 GB free hard drive space |










Add a review