×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG06
- In Stock
- 1 Bucati
- FPS
- Utilizat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00The game is only played on the computer or LAN, and is not available for online play.
Ghost Recon: Advanced Warfighter 2
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2 se bazează pe evenimentele din primul joc de succes, pentru o experiență de luptă tactică complet nouă. În anul 2014, conflictul tot mai mare dintre loialiștii mexicani și forțele insurgente aruncă Mexicul într-un război civil la scară largă. Sub comanda căpitanului Scott Mitchell, Ghost-ii sunt chemați să înfrunte o amenințare iminentă la adresa Statelor Unite. Soarta a două țări se află acum în mâinile Ghost-ilor, în timp ce aceștia resping un atac pe teritoriul american. Echipați cu cele mai avansate arme și tehnologii, Ghost-ii trebuie să lupte de ambele părți ale graniței. Noua vizualizare Full Command va permite o precizie fără precedent în dezvoltarea și emiterea planurilor tactice pe câmpul de luptă. Inteligență artificială (AI) mult îmbunătățită - Aveți grijă de voi în timp ce rebelii își trimit propriii membri ai echipei să vă flancheze poziția sau să câștige puncte de observație utilizând un joc vertical pentru a vă identifica de pe acoperișurile clădirilor.Caracteristici
- Apără teritoriul american de un atac transfrontalier, ducând lupta în locații complet noi - de la Juarez, Mexic, până la El Paso, Texas.
- Iluminare și umbre dinamice - Ciclurile zi/noapte în timp real și sistemul meteorologic în continuă schimbare necesită adaptarea la condițiile schimbătoare din mers.
- Comandă atacuri aeriene letale cu avioane de vânătoare, obține acoperire mobilă pentru situații altfel impracticabile și reaprovizionează armamentul pe câmpul de luptă folosind un MULE de artilerie fără pilot.
- Noul și revoluționarul Cross-Com 2.0 va oferi jucătorului mai multe informații ca niciodată. Vezi ce văd forțele tale prietene în afișajul din stânga sus; extinde-l la vizualizarea pe ecran complet pentru o imagine mai clară și mai precisă.
| Titlu | Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 |
|---|---|
| Lot | PCG06 |
| Platforma | PC |
| Genul | FPS |
| Developers | Ubisoft Paris and Red Storm Entertainment |
| Publisher | Ubisoft |
| Release | July 17, 2007 |
| Varsta | 16+ |
| Numar Discuri | 1 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows XP/Vista |
| Procesor: | 2.8 GHz Pentium 4 or AMD Athlon recommended |
| Memorie: | 1 GB RAM recommended |
| Placa Video: | 128 MB DirectX 9.0c compliant Shader 2.0 card (256 MB recommended) |
| DirectX: | DirectX 9.0c |
| Spatiu Hard Disc: | 5 GB free disk space |













Add a review