×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG07
- In Stock
- 1 Bucati
- Action/RPG
- Utilizat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00The game is only played on the computer or LAN, and is not available for online play.
Hunted: The Demon's Forge
Amplasat într-o lume fantastică întunecată, Hunted: The Demon's Forge este un joc de acțiune cooperativ de neuitat, care te pune pe tine și pe partenerul tău împotriva valurilor de inamici feroce. Preluând controlul fie asupra lui E'lara, o expertă în arme la distanță, fie asupra lui Caddoc, un maestru spadasin, trebuie să folosești o varietate de arme, vrăji puternice și tactici de acoperire pentru a-ți croi drum prin temnițe amenințătoare, ruine năpădite de vegetație și orașe abătute. Descoperă secrete și completează puzzle-uri bazate pe cooperare în timp ce explorezi lumea sinistră pentru a descoperi răspunsuri la misterele profunde și întunecate ale jocului. Evul Mediu a fost corupt. Creaturi odioase au ieșit din subteran. Locuitorii orașului din întreaga țară dispar. Pe baza promisiunii averii lor în aur, mercenarii E'lara și Caddoc își asumă sarcina descurajantă de a descoperi unde au fost duși sătenii nevinovați. Călătoria lor îi va conduce pe o cale întunecată și întortocheată, unde vor întâlni moartea, sclavia și sacrificiul.Caracteristici
- Shooter Dark Fantasy: Bazat pe motorul Unreal 3, lumea Hunted prinde viață într-un joc de temniță la persoana a treia cu intensitatea și acțiunea unui shooter modern.
- Co-op la distanță: Combină atacurile la distanță ale E'larei cu expertiza corp la corp a lui Caddoc pentru a executa mișcări de ucidere groaznice în co-op, a efectua atacuri speciale și a te vindeca reciproc, indiferent de locul în care se află unul față de celălalt pe câmpul de luptă.
- 2 moduri de luptă: Intră în mijlocul luptei folosind abilități de corp la corp sau folosește tactic lupta pe acoperire pentru a elimina hoarde de creaturi cu arcuri și vrăji.
- Luptă bazată pe vrăji: Vrăjile magice puternice pot fi folosite pentru a crește eficiența în luptă a partenerului tău și pentru a uniformiza șansele împotriva unor inamici din ce în ce mai formidabili.
- Călătorește adânc în lumea Kala Moor... și către secretele The Demon's Forge.
| Titlu | Hunted: The Demon's Forge |
|---|---|
| Lot | PCG07 |
| Platforma | PC |
| Genul | Action/RPG |
| Developers | inXile Entertainment |
| Publisher | Bethesda Softworks |
| Release | May 31, 2011 |
| Varsta | 15+ |
| Numar Discuri | 1 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows Vista/XP /Windows 7 |
| Procesor: | 2 GHz dual core |
| Memorie: | 2 GB RAM |
| Placa Video: | GeForce 9800 GTX/Radeon HD 4330 |
| DirectX: | DirectX 9.0 or higher |
| Spatiu Hard Disc: | 12 GB free Hard Drive space |


















Add a review