×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG07
- In Stock
- 1 Bucati
- FPS
- Utilizat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00The game is only played on the computer or LAN, and is not available for online play.
Mass Effect 2
Al doilea capitol din trilogia Mass Effect te poartă în cele mai întunecate colțuri ale spațiului, unde trebuie să descoperi misterul din spatele dispariției oamenilor din multe lumi. Pregătește-te pentru o misiune sinucigașă de salvare a omenirii. Călătorește prin galaxie pentru a aduna o echipă de soldați și specialiști în luptă și lansează un atac total asupra inimii teritoriului inamic.Caracteristici
- Sistem de conversație NPC îmbunătățit, în care Comandantul Shepard poate lua lucrurile în propriile mâini - întrerupând sau folosind forța pentru a obține răspunsul dorit.
- Al doilea act al trilogiei epice SF RPG de la BioWare continuă povestea Comandantului Shepard și a primilor pași ai umanității pe scena galactică.
- Integrarea cu jocul original Mass Effect permite jucătorilor să importe fișiere salvate și să continue jocul cu aceste fișiere în Mass Effect 2.
- Alegeți dintre 19 arme diferite, inclusiv arme grele devastatoare care pot încheia o bătălie în câteva secunde.
- Noul sistem de daune bazat pe locație permite vizarea punctelor slabe cheie, distrugerea membrelor, incendierea inamicilor sau paralizarea și dezactivarea trupelor inamice.
| Titlu | Mass Effect 2 |
|---|---|
| Lot | PCG07 |
| Platforma | PC |
| Genul | First Person Shooter |
| Developers | BioWare |
| Publisher | Electronic Arts |
| Release | January 26, 2010 |
| Varsta | 18+ |
| Numar Discuri | 2 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows XP SP3/ Vista SP1, Win 7 |
| Procesor: | 1.8GHz Intel Core 2 Duo equivalent AMD |
| Memorie: | 1GB RAM for XP, 2 GB RAM for Vista/Win 7 |
| Placa Video: | 256MB with Pixel Shader 3.0 support |
| DirectX: | DirectX 9.0c |
| Spatiu Hard Disc: | 15 GB free disk space |













Add a review