×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG07
- In Stock
- 1 Bucati
- Strategie
- Utilizat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00The game is only played on the computer or LAN, and is not available for online play.
Men of War: Assault Squad
Men of War: Assault Squad - Cea mai recentă parte a seriei aclamate de critici Men of War. Având acțiunea în jurul lumii în timpul celui de-al Doilea Război Mondial, acest joc de strategie în timp real prezintă un mod de joc cooperativ complet NOU, cinci națiuni jucabile (Rusia, Germania, SUA, Commonwealth-ul și - pentru prima dată în seria Men of War - Japonia), gameplay multiplayer online, precum și realism și accesibilitate sporite. Men of War: Assault Squad oferă un nou spectacol intens despre cel de-al Doilea Război Mondial, cu o rejucabilitate aproape nelimitată.Caracteristici
- Decoruri și câmpuri de luptă istorice autentice.
- Unități speciale unice pentru fiecare națiune.
- Inteligență artificială îmbunătățită și dinamică.
- Teatrele de război includ: Europa de Vest și de Est, Africa de Nord și Pacificul.
- Hărți multiplayer noi, setări, echilibrare multiplayer îmbunătățită, LAN și internet multiplayer pentru până la 16 jucători (4 în modul Skirmish).
- Sistem de armament revizuit.
| Titlu | Men of War: Assault Squad |
|---|---|
| Lot | PCG07 |
| Platforma | PC |
| Genul | Strategie |
| Developers | Digitalmindsoft |
| Publisher | Fulqrum Publishing (formerly 1C Entertainment) |
| Release | February 25, 2011 |
| Varsta | 16+ |
| Numar Discuri | 1 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows XP SP3, Vista SP1,7 |
| Procesor: | Intel Core 2 Duo 2.33GHz or AMD Athlon 4400+ |
| Memorie: | XP-1 GB RAM, Vista/7-2GB RAM |
| Placa Video: | Shader Model 3.0 compatible graphics card with 128MB Video Memory |
| DirectX: | DirectX 9.0c |
| Spatiu Hard Disc: | 6.5GB free disk space |












Add a review