×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG07
- In Stock
- 1 Bucati
- Racing
- Utilizat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00The game is only played on the computer or LAN, and is not available for online play.
Need For Speed: Hot Pursuit
Pentru prima dată în istoria Need for Speed, jucătorii vor experimenta acțiunea captivantă și palpitantă atât a polițiștilor, cât și a piloților. Hot Pursuit combină perfect o carieră single player extrem de profundă și complet definită cu o experiență multiplayer inovatoare în toate modurile de curse. În cele din urmă, fie că joacă online cu prietenii, acceptă provocări cu prietenii sau cariera single player, jucătorii vor câștiga recompense care îi vor face să avanseze în nivel și deblochează mașini, arme și echipamente noi.Caracteristici
- În Need for Speed Hot Pursuit, prietenii tăi îți controlează experiența de joc. Need for Speed Autolog este un sistem revoluționar care conectează prietenii direct la jocurile celorlalți, permițându-le să compare și să împărtășească toate experiențele, imaginile și provocările lor. Need for Speed Autolog oferă instinctiv provocări bazate pe ceea ce au făcut prietenii tăi, creând o experiență extrem de dinamică și competitivă din punct de vedere social.
- Crește intensitatea urmăririi folosind mai multe arme pe măsură ce nivelul de căldură crește în timpul acesteia. Fie că îi elimină pe suspecți cu o varietate de arme de poliție, fie că folosesc echipament de evitare ca piloți pentru a-i păcăli pe polițiști, jucătorii vor avea întotdeauna o metodă de a obține un avantaj față de adversar.
- În Hot Pursuit, mașinile trec de la o performanță la alta. Experimentează fiorul conducerii celor mai dorite mașini de înaltă performanță din lume la viteze incredibile. Simte puterea de a prinde suspecți în interceptoare de poliție supraalimentate precum Lamborghini Reventon sau de a păcăli legea ca pilot de curse în supermașini de înaltă performanță precum Pagani Zonda Cinque.
- Explorează o lume la fel de diversă precum coasta Californiei, cu deșerturi, păduri, litoral și regiuni muntoase. Lumea deschisă a comitatului Seacrest este concepută pentru a crea cele mai intense experiențe de urmărire întâlnite vreodată într-un joc de curse.
| Titlu | Need For Speed: Hot Pursuit |
|---|---|
| Lot | PCG07 |
| Platforma | PC |
| Genul | Racing |
| Developers | Criterion Games |
| Publisher | Electronic Arts |
| Release | November 19, 2010 |
| Varsta | 10+ |
| Numar Discuri | 1 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows XP (SP3), Windows Vista, Windows 7 |
| Procesor: | Intel Core 2 Duo 2.0 GHz or AMD Athlon X2 64 2.4 GHz |
| Memorie: | 1.5 GB Windows XP/2 GB Windows Vista and Windows 7 |
| Placa Video: | Shader Model 3.0 compatible chipsets: ATI RADEON X1950, HD 2000/3000/4000/5000 series, NVIDIA GeForce 7/8/9/100/200 series or above. |
| DirectX: | DirectX 9.0c |
| Spatiu Hard Disc: | 8 GB free disk space |
















Add a review