×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG07
- In Stock
- 1 Bucati
- Racing
- Nou/Desigilat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00The game is only played on the computer or LAN, and is not available for online play.
Need for Speed Most Wanted
Need for Speed: Most Wanted este un joc de curse open world. Jocul este a 19-a lansare din lunga franciză Need for Speed, dar face trimitere la primele jocuri din serie, în care jucătorii concurează în curse cu polițiști uniți împotriva lor. Cursele au un punct de început și de sfârșit stabilit, designul jocului open world permițând jucătorilor să finalizeze fiecare cursă folosind orice cale pot găsi. Printre caracteristicile suplimentare ale performanței se numără o combinație unică de gameplay de simulare și arcade, opțiuni de joc social prin intermediul funcției Autolog 2, suport multiplayer captivant și o selecție largă de vehicule.Caracteristici
- Acțiune în lumea deschisă - Scapă de polițiști, în felul tău. Fă salturi și scurtături, stai ascuns sau scutură-i pe polițiști în medii care valorifică punctele forte unice ale mașinii tale. Libertatea este totul. Condu oriunde cu prietenii tăi, descoperă gameplay-ul ascuns sau folosește-ți cunoștințele despre oraș pentru a-i învinge într-o sursă nesfârșită de provocări.
- Multiplayer non-stop - Alege o mașină, întâlnește-te cu prietenii și intră într-o listă de redare non-stop cu evenimente strânse și competitive. Lipsa ecranelor din lobby înseamnă că acțiunea nu se oprește niciodată. Obține scoruri mari, urcă în clasament și câștigă recompense și upgrade-uri nelimitate. Menține rivalitățile acerbe între evenimente cu oportunități nesfârșite de a te întrece, lupta și explora într-o lume deschisă imensă.
- Învinge-ți prietenii - Autolog 2 accelerează competiția intensă cu recomandări personalizate de curse și fluxuri care transmit prietenilor tăi toate scorurile, vitezele și timpii tăi cei mai demni de știri. Câștigă puncte Need for Speed în orice moment pe orice sistem în timp ce încerci să-ți depășești prietenii și să devii Cel mai căutat.
- Curse fără reguli - Este supraviețuirea celor mai rapizi, Need for Speed: Most Wanted îmbinând senzația autentică de „mașină reală” a francizei cu viteza intensă și agresivitatea din Burnout. Reduceți viteza, derapați și luptați-vă printre polițiști și rivali folosind abilități pure de condus și doze mari de azot.
- Cele mai bune mașini performante - Need for Speed: Most Wanted prezintă cele mai performante vehicule. Printre acestea se numără: Porsche 911 Carrera S, BMW M3 Coupe, Lamborghini Aventador LP 700-4, Ford Mustang Boss 302 și Subaru Cosworth Impreza STI CS400.
| Titlu | Need for Speed Most Wanted |
|---|---|
| Lot | PCG07 |
| Platforma | PC |
| Genul | Racing |
| Developers | EA Black Box |
| Publisher | Electronic Arts (EA Sports) |
| Release | November 25, 2005 |
| Varsta | 3+ |
| Numar Discuri | 1 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows Vista (SP2) |
| Procesor: | Core 2 Duo 2.4 GHZ or Althon X2 2.7 GHz |
| Memorie: | At least 2 GB for Vista |
| Placa Video: | ATI RADEON 3000, 4000, 5000 OR 6000 series, with ATI RADEON 3870 or higher performance Graphics Card (NVIDIA): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (NVIDIA GEFORCE 8, 9, 200, 300, 400 OR 500 series with NVIDIA GEFORCE 8800 GT or higher |
| DirectX: | DirectX 10.1 |
| Spatiu Hard Disc: | At least 10 GB free disk space |













Add a review