×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG07
- In Stock
- 1 Bucati
- Racing
- Nou/Desigilat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00Need for Speed: The Run
Se numește The Run. O cursă ilicită, cu mize mari, prin toată țara. Singura modalitate de a-ți recupera viața este să fii primul de la San Francisco la New York. Fără limite de viteză. Fără reguli. Fără aliați. Tot ce ai sunt abilitățile tale de condus și determinarea pură în timp ce te lupți cu sute dintre cei mai cunoscuți șoferi din lume pe cele mai periculoase drumuri ale țării. În Need for Speed The Run, vei strecura prin centre urbane dense, vei coborî cu viteză mare prin trecători montane înghețate și vei naviga prin canioane înguste la viteze amețitoare, evitând în același timp o forță de poliție neobosită pregătită - și dispusă - să folosească forța letală pentru a te doborî.Caracteristici
- Cursă de la Golden Gate la Empire State.
- Fii avantajul competitiv al lui Jack în lupta sa pentru viața sa.
- Conectează-te la Autolog și întrece-ți prietenii la New York.
| Titlu | Need for Speed: The Run |
|---|---|
| Lot | PCG07 |
| Platforma | PC |
| Genul | Racing |
| Developers | EA Black Box |
| Publisher | Electronic Arts |
| Release | November 18, 2011 |
| Varsta | 16+ |
| Numar Discuri | 2 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows Vista (SP2), or Windows 7 (SP1) |
| Procesor: | 3.0 GHz Intel Core 2 Duo or AMD Equivalent |
| Memorie: | At least 3 GB RAM |
| Placa Video: | NVIDIA 8800GT/ATI 4870/512MB or better |
| DirectX: | DirectX 10.0 |
| Spatiu Hard Disc: | 18 GB free disk space |










Add a review