×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG06
- In Stock
- 1 Bucati
- Racing
- Utilizat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00The game is only played on the computer or LAN, and is not available for online play.
Need For Speed: Undercover
În cea mai recentă versiune a francizei de curse numărul 1 în lume, o conduci pe Maggie Q printr-o aventură live-action în care te infiltrezi într-un sindicat internațional al crimei. Dacă îți plac dramele polițiste cu o mulțime de urmăriri auto extrem de intense, acesta este jocul pentru tine.Caracteristici
- Intră în adâncuri sub acoperire - Intră într-o poveste plină de acțiune, urmăriri și trădări.
- Acceptă sarcini și concurează în curse pentru a-ți dovedi valoarea în timp ce te infiltrezi și elimini un sindicat internațional al crimei.
- Bătălie pe autostrăzi - Luptă împotriva polițiștilor și a altor persoane în timp ce îți elimini prada în urmăriri cu mai multe mașini, la viteză mare și cu miză mare.
- Mecanicile noi și mult îmbunătățite ale AI înseamnă polițiști mai agresivi și mai inteligenți, concentrați să te elimine rapid și prin orice mijloace necesare.
- Stăpânește lumea deschisă - Străbate sistemul masiv de autostrăzi și descoperă lumea deschisă a zonei Tri-Cities de pe Coasta Golfului, cu 3 orașe unice conectate printr-un sistem extins de autostrăzi.
- Motor de conducere eroic - îți permite să realizezi mișcări uimitoare pentru un avantaj suprem la volan.
| Titlu | Need For Speed: Undercover |
|---|---|
| Lot | PCG06 |
| Platforma | PC |
| Genul | Racing |
| Developers | EA Black Box |
| Publisher | Electronic Arts |
| Release | November 21, 2008 |
| Varsta | 3+ |
| Numar Discuri | 1 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows XP (SP2), Windows Vista |
| Procesor: | Pentium 4 or equivalent 3.0 GHz or faster |
| Memorie: | XP: 512 MB RAM/Vista: 1 GB RAM |
| Placa Video: | 128 MB or more and contain one of these chipsets: NVIDIA GeForce (6600 or better); ATI Radeon (9500 or better) |
| DirectX: | DirectX 9.0c |
| Spatiu Hard Disc: | 6 GB free disk space |













Add a review