×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG07
- In Stock
- 1 Bucati
- Action/RPG
- Utilizat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00The game is only played on the computer or LAN, and is not available for online play.
Resident Evil: Operation Raccoon City
Este septembrie 1998, iar acțiunea se concentrează pe Raccoon City, orașul cu soartă nefericită, și pe consecințele oribile ale focarului mortal de virus T, dezvoltat la instalația Umbrella. Având nevoie de mușamalizare, Umbrella ordonă unei echipe de elită să intre în Raccoon City pentru a distruge toate dovezile focarului și a elimina orice supraviețuitori. Între timp, guvernul SUA a pus orașul în carantină și a trimis propria echipă de soldați de elită pentru a determina sursa misterioasei epidemii. Ești un soldat al Serviciilor de Securitate Umbrella (U.S.S.), care concurează singur sau în mod cooperativ de până la patru jucători într-o bătălie împotriva tuturor forțelor concurente din Raccoon City. Așteaptă-te la revenirea inamicilor originali Resident Evil, a unor repere emblematice precum Departamentul de Poliție din Raccoon City și a personajelor preferate de fani, inclusiv a lui Leon S. Kennedy, care, în calitate de ofițer de poliție debutant în Raccoon City, este pe lista ta de eliminat. Experimentează frica: Amplasat în lumea terifiantă a Resident Evil, Three Corner Conflict: Armele bio-organice (B.O.W.) și zombii creează o a treia forță imprevizibilă și o provocare suplimentară pe câmpul de luptă, adăugând haos jocului de tip shooter.Mod Campanie
atât single player, cât și co-op de până la 4 jucători: Faci parte din Serviciul de Securitate Umbrella. Protejează adevărul din spatele focarului de virus T prin orice mijloace necesare. Luptă Online: Moduri multiplayer online robuste și complet echipate Definește-ți stilul de joc: Obține noi abilități și competențe unice pentru personajul tău jucabil pe măsură ce nivelul tău de experiență crește. Dezvoltare Echipă Internațională: un shooter co-op / multiplayer la persoana a treia, complet echipat, de înaltă calitate, dezvoltat în colaborare între studiourile de dezvoltare Capcom Japan și un studio occidental specializat în multiplayer, cu experiență.Caracteristici
- Shooter pe echipe, plasat în universul întunecat și sinistru Resident Evil.
- Luptă cu triplă amenințare, în care zombii și armele armate adaugă acțiune.
- Revenirea inamicilor RE preferați, inclusiv Vânătorii, Tiranii și Nemesis.
- Riscă infecția din partea hoardelor de zombi, câinilor zombi și lickerilor.
- Luptă pentru a supraviețui cu spray-uri antivirale, abilitățile speciale ale personajului tău sau ajutorul om de știință de teren Bertha înainte ca starea personajului tău să se înrăutățească, transformându-te într-un zombi violent care îți va ataca propriii membri ai echipei.
- Concurează cu până la trei prieteni în rolul unui membru al echipei Umbrella Security Service în modul Campanie.
- Prezintă repere emblematice și personaje clasice RE, precum Leon S. Kennedy și Hunk.
- Rescrie istoria izbucnirii din Raccoon City. Distruge toate dovezile implicării Umbrella la Primărie și descoperă adevăratele intenții ale agentului U.B.C.S. Nicholai Ginovaef.
- Explorează Raccoon City, colectând dovezi și informații pentru a raporta comandamentului Umbrella.
| Titlu | Resident Evil: Operation Raccoon City |
|---|---|
| Lot | PCG07 |
| Platforma | PC |
| Genul | Action/RPG |
| Developers | Slant Six Games |
| Publisher | Capcom |
| Release | March 20, 2012 |
| Varsta | 15+ |
| Numar Discuri | 1 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows Vista/XP Windows 7 |
| Procesor: | Intel Core 2 Duo 2.40 GHz or higher. or AMD Athlon X2 2.8 GHz or higher |
| Memorie: | 2.0 GB RAM |
| Placa Video: | NVIDIA® GeForce 8800 GTS or higher ATI RadeonTM HD 3850 or higher |
| DirectX: | DirectX 9.0c |
| Spatiu Hard Disc: | 10 GB free disk space |

















Add a review