×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG07
- In Stock
- 1 Bucati
- Strategie
- Nou/Sigilat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00Sid Meier's Civilization V: Gold Edition
Cea mai mare reînnoire din istoria Civilization îmbunătățește totul, de la grafică la inteligența artificială, cu un joc mai ușor de jucat ca niciodată. Schimbările majore ale interfeței fac lumea de joc mai credibilă și mai ușor de navigat, cu mișcare pe bază de hexagone și granițe ale orașelor în creștere naturală. Noul sistem de luptă face lupta mai rapidă și mai tactică ca niciodată. Orașele pot acum ataca unitățile direct, iar greutatea numerică nu mai este o garanție a victoriei. Concurează și cooperează cu alți fani online și profită de instrumentele încorporate pentru a activa moduri create de fani și extra-uri care schimbă jocul.Caracteristici
- Cea mai mare reînnoire din istoria Civilization îmbunătățește totul, de la grafică la inteligența artificială, cu un joc mai ușor de jucat ca niciodată.
- Modificările majore ale interfeței fac lumea de joc mai credibilă și mai ușor de navigat, cu mișcare pe bază de hexagone și granițe ale orașelor în creștere naturală.
- Noul sistem de luptă face luptele mai rapide și mai tactice ca niciodată. Orașele pot acum ataca unitățile direct, iar ponderea numerică nu mai este o garanție a victoriei.
- Intrați imediat în joc cu o interfață intuitivă care îi ajută pe noii jucători să se familiarizeze cu jocul.
- Ghidați de un grup de consilieri de încredere care le vor explica cum funcționează jocul și le vor oferi sfaturi pentru decizii importante, jucătorii începători vor fi încrezători în alegerile pe care le fac.
- Veteranii seriei vor aprecia profunzimea, detaliile și controlul cu care sunt familiarizați.
| Titlu | Sid Meier's Civilization V: Gold Edition |
|---|---|
| Lot | PCG07 |
| Platforma | PC |
| Genul | Strategie |
| Developers | Firaxis Games |
| Publisher | 2K |
| Release | February 12, 2013 |
| Varsta | 12+ |
| Numar Discuri | ? |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows® Vista SP2/Windows® 7 |
| Procesor: | 2.4 GHz Quad Core CPU |
| Memorie: | 4 GB RAM |
| Placa Video: | 512 MB ATI 4800 series or better, 512 MB nVidia 9800 series or better |
| DirectX: | DirectX 9.0c |
| Spatiu Hard Disc: | 8 GB free disk space |










Add a review