×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
X
- PC
- Lot:PCG07
- In Stock
- 1 Bucati
- Action/RPG
- Utilizat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00The game is only played on the computer or LAN, and is not available for online play.
Star Wars: The Force Unleashed II
Saga Star Wars continuă cu Star Wars: The Force Unleashed II, mult așteptata continuare a celui mai rapid vândut joc Star Wars creat vreodată, care a vândut peste șapte milioane de exemplare în întreaga lume. În Star Wars: The Force Unleashed, lumea l-a cunoscut pe ucenicul acum fugar al lui Darth Vader, Starkiller - eroul improbabil care va aprinde flăcările rebeliunii într-o galaxie care are nevoie disperată de un campion. În continuare, Starkiller se întoarce cu puteri extravagante ale Forței și pornește într-o călătorie pentru a-și descoperi propria identitate și pentru a se reuni cu singura sa iubire adevărată, Juno Eclipse.În Star Wars: The Force Unleashed II
Starkiller este din nou pionul lui Darth Vader - dar în loc să-și antreneze protejata ca un asasin nemilos, lordul întunecat încearcă să-și cloneze fostul ucenicul în încercarea de a-l crea pe războinicul Sith Suprem. Urmărirea a început - Starkiller este în urmărirea lui Juno, iar Darth Vader îl vânează pe Starkiller. Cu puteri devastatoare complet noi ale Forței și abilitatea de a mânui săbii laser cu două săbii laser, Starkiller își croiește drum printre inamici noi și mortali în lumi interesante din filmele Star Wars - totul în căutarea sa disperată de răspunsuri la trecutul său.Caracteristici
- Luptă prin niveluri provocatoare concepute pentru a-ți testa și perfecționa abilitățile de luptă și puterea Forței în timp ce îți gestionezi cu pricepere tehnicile de luptă pentru a învinge inamici noi, care vor culmina în bătălii epice cu șefii.
- Continuă călătoria revoluționară a lui Starkiller, ucenicul fugar al lui Darth Vader, care modelează evenimentele cheie dintre Star Wars: Episodul III și Episodul IV.
- Dezlănțuie Forța cu mai multă putere și precizie prin comenzi îmbunătățite și noi puteri, cum ar fi înșelătorul Truc Mintal, care întoarce inamicii împotriva aliaților lor.
- Descoperă adevărata putere a lui Starkiller cu Furia Forței, unde atacurile și puterile sale ale Forței sunt crescute exponențial.
- Du lupta la nivelul următor cu abilitatea de a mânui săbii laser duble și de a pedepsi inamicii cu atacuri combo complet noi, precum și cu opțiuni de personalizare extinse, cum ar fi costume noi și cristale de săbie laser care sporesc puterea.
| Titlu | Star Wars: The Force Unleashed II |
|---|---|
| Lot | PCG07 |
| Platforma | PC |
| Genul | Action/RPG |
| Developers | LucasArts |
| Publisher | LucasArts |
| Release | October 29, 2010 |
| Varsta | 16+ |
| Numar Discuri | 1 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 |
| Procesor: | Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon X2 5200+ |
| Memorie: | 2 GB RAM |
| Placa Video: | 256 MB Video Memory with Shader 3.0 support ATI Radeon HD 2600/NVIDIA GeForce 8600 GT or better |
| DirectX: | DirectX 9.0c |
| Spatiu Hard Disc: | 10 GB free disk space |


















Add a review