×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
X
- PC
- Lot:PCG06
- In Stock
- 2 Bucati
- FPS
- Utilizat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00The game is only played on the computer or LAN, and is not available for online play.
Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2
Întoarce-te pe străzile din Orașul Păcatului într-o aventură explozivă, complet nouă. Echipa Rainbow s-a întors și este ultima ta șansă de a pune capăt amenințării teroriste mortale din Las Vegas. Povestea din Rainbow Six Vegas 2 se desfășoară în paralel cu R6-Vegas. Ești Bishop, unul dintre comandanții de top ai Rainbow, care lucrează alături de Logan Keller. Trebuie să-ți conduci echipa în necunoscut pentru a pune capăt amenințării teroriste conduse de Alvarez Cabrero și a închide cartea despre amenințarea teroristă din Vegas odată pentru totdeauna.Caracteristici
- Experiență PEC completă: O experiență PEC mult îmbunătățită - personajul tău evoluează online și offline, atât în modul single-player, cât și în modul multiplayer.
- Liderii teroriști sunt acum o țintă strategică pentru Rainbow - liderii controlează reaparițiile, așa că atunci când îi elimini pe lideri, inamicii nu mai pot reapărea.
- Inamicii teroriști au o varietate mai largă de reacții și folosesc scuturi balistice.
- Echipa Rainbow poate folosi tehnica Leap-frogging pentru a se apropia în siguranță de o zonă apărată de o forță adversă. Coechipierii se acoperă reciproc succesiv atunci când avansează.
- Mod ecran divizat pentru doi jucători
- 13 hărți pentru joc cooperativ și adversar Inclusiv trei hărți din R6 Vegas, hărți reînnoite din R6 Raven Shield și hărți complet noi
- Experiență cooperativă complet nouă. Mod poveste cooperativ, mod Jump-in-jump-out și vânătoare de teroriști în cooperativ.
- Demolare - Atacatorii plantează un dispozitiv exploziv într-una dintre cele două locații predeterminate și protejează bomba până când aceasta explodează
- Lider de echipă - Echipele trebuie să-și mențină liderul în viață în timp ce îl escortează până la punctul de extracție, împiedicând în același timp inamicul să-și extragă propriul lider
| Titlu | Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 |
|---|---|
| Lot | PCG06 |
| Platforma | PC |
| Genul | FPS |
| Developers | Ubisoft Montreal |
| Publisher | Ubisoft |
| Release | March 20, 2008 |
| Varsta | 16+ |
| Numar Discuri | 1 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows Vista / Windows XP |
| Procesor: | 3 GHz Pentium 4 or AMD Athlon 3000 |
| Memorie: | 1 GB RAM recommended |
| Placa Video: | 128 MB DirectX 9.0c-compliant, Shader 3.0-enabled video card (NVIDIA GeForce 6600+ / ATI Radeon x1300+) |
| DirectX: | DirectX 9.0c |
| Spatiu Hard Disc: | 7 GB free disk space |













Add a review