×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG07
- In Stock
- 1 Bucati
- FPS
- Utilizat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00The game is only played on the computer or LAN, and is not available for online play.
Turning Point: Fall of Liberty
Oferind atât autenticitate din timpul războiului, cât și o perspectivă proaspătă printr-o poveste intensă, axată pe acțiune, Turning Point: Fall of Liberty face războiul personal și relevant. Prezentând acest scenariu ca pe o istorie alternativă puternică și realistă, Turning Point: Fall of Liberty oferă o experiență explozivă de tip shooter la persoana întâi într-o lume în care locații celebre din lumea reală par surprinzător de diferite sub ocupația nazistă.Caracteristici
- Luptă împotriva Ocupației în New York, Washington DC și Londra. Fii martor la preluarea epică a Americii de către cel de-al Treilea Reich și participă la acțiuni intense, non-stop, pe fundalul unor repere recunoscute la nivel global.
- Fă diferența ca erou al Rezistenței Americane și folosește tactici de gherilă pentru a depăși forțele inamice superioare.
- Profită de un sistem unic de luptă cu ucideri din mediu, ucideri rapide și scuturi umane.
- Participă la un gameplay epic, cinematografic, de la început până la sfârșit, cu acest gameplay de tip shooter la persoana întâi, de la SPARK.
- Coloana sonoră este compusă de renumitul compozitor de jocuri video, seriale TV și film, Michael Giacchino.
| Titlu | Turning Point: Fall of Liberty |
|---|---|
| Lot | PCG07 |
| Platforma | PC |
| Genul | FPS |
| Developers | Spark Unlimited |
| Publisher | Codemasters |
| Release | March 14, 2008 |
| Varsta | 16+ |
| Numar Discuri | 1 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows Vista/XP |
| Procesor: | Pentium 2.8 GHz |
| Memorie: | 1 GB RAM |
| Placa Video: | GeForce 6600 or ATI X1300 |
| DirectX: | DirectX 9.0c |
| Spatiu Hard Disc: | 6 GB free disk space |














Add a review