×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG07
- In Stock
- 1 Bucati
- Strategie
- Utilizat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00The game is only played on the computer or LAN, and is not available for online play.
Universe At War: Earth Assault
Salvează lumea sau distruge-o în timp ce preiei conducerea mai multor facțiuni unice, cu puteri uimitoare și unități spectaculoase. Controlează mașini de război extraterestre la scară largă, complet personalizabile. Cu personalizare tactică din mers, poți schimba dinamic armamentul, îți poți reelabora arborele tehnologic și poți reantrena unități în mijlocul luptei pentru a-ți zădărnici inamicul și a obține avantajul. Acest progres față de modelul tradițional de echilibru piatră-hârtie-foarfecă oferă jucătorilor și mai mult control asupra modului în care răspund și se adaptează la strategiile adversarului lor.Caracteristici
- Personalizarea fără precedent a unităților și facțiunilor vă oferă posibilitatea de a schimba unitățile și de a face cercetări în mijlocul luptei pentru a depăși orice provocare.
- Jocuri complete pentru Windows, compatibil cu Direct X, suport Live pentru Windows.
- Joc cu două niveluri, cu bătălii tactice intense și un mod strategic global în care gestionați resurse, consolidați teritorii și manevrați armate.
- Unități la scară largă care eclipsează unitățile RTS convenționale.
- Dezvoltat de Petroglyph, creatorii jocului Star Wars: Empire at War.
| Titlu | Universe At War: Earth Assault |
|---|---|
| Lot | PCG07 |
| Platforma | PC |
| Genul | Strategie |
| Developers | Petroglyph Games |
| Publisher | Sega |
| Release | January 25, 2008 |
| Varsta | 16+ |
| Numar Discuri | 1 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows Vista/XP |
| Procesor: | 2.8 GHz |
| Memorie: | 1 GB system RAM |
| Placa Video: | DX9 compliant card (ATI X800 or NVIDIA 7600) |
| DirectX: | DirectX 9.0c |
| Spatiu Hard Disc: | 6 GB free disk space |













Add a review