×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG07
- In Stock
- 1 Bucati
- FPS
- Nou/Desigilat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00Wolfenstein 2: The New Colossus
Descrierea jocului: Wolfenstein II: The New Colossus este mult așteptata continuare a jocului de tip shooter la persoana întâi, Wolfenstein: The New Order, dezvoltat de studioul premiat MachineGames. O aventură palpitantă adusă la viață de id Tech 6, lider în industrie, Wolfenstein II trimite jucătorii în America controlată de naziști într-o misiune de a recruta cei mai îndrăzneți lideri ai rezistenței rămași. Luptă împotriva naziștilor în locații emblematice precum orășelul Roswell din New Mexico, bayous-urile și bulevardele din New Orleans și un Manhattan post-nuclear. Echipează un arsenal de arme puternice și dezlănțuie noi abilități pentru a-ți croi drum prin legiuni de soldați naziști avansați și soldați über în acest shooter la persoana întâi definitiv. Poveste: America, 1961. Asasinarea generalului nazist Deathshead a fost o victorie de scurtă durată. În ciuda eșecului, naziștii își mențin controlul asupra lumii. Ești BJ Blazkowicz, alias „Terror-Billy”, membru al Rezistenței, flagelul imperiului nazist și ultima speranță a umanității pentru libertate. Doar tu ai curajul, armele și îndrăzneala să te întorci în Statele Unite, să ucizi toți naziștii pe care îi vezi și să declanșezi a doua Revoluție Americană.Caracteristici
- Misiunea: Eliberarea Americii de naziști - Prinde-ți centura pentru o călătorie palpitantă în timp ce lupți împotriva mașinii de război naziste pe pământ american. În rolul lui BJ Blazkowicz, protejează-ți familia și prietenii, creează noi alianțe și înfruntă demonii trecutului tău tulburat în timp ce mobilizezi grupuri de rezistență pentru a răsturna ocupația nazistă.
- Poporul: Mobilizarea Rezistenței - Cufundă-te într-o lume adusă la viață de personaje de neuitat care aduc un nou nivel de personalitate francizei.
- Reunește-te cu prietenii și cu ceilalți luptători pentru libertate, precum Anya, Caroline, Bombate, Set, Max Hass, Fergus sau Wyatt, și împrietenește-te cu personaje noi, precum Horton și Grace, în timp ce te confrunți cu malefica Frau Engel și armata ei nazistă.
- Arsenalul: Mânuiește Arme Devastatoare și Tehnologie Viitoare - Distruge naziștii cu arme de înaltă tehnologie, cum ar fi Laserkraftwerk, o armă laser multifuncțională de mare intensitate care poate dezintegra inamicii, sau Dieselkraftwerk, un lansator de grenade cu tragere rapidă, alimentat cu benzină, care poate devasta grupuri de inamici sau apropie-te de oameni cu pistoale avansate, mitraliere și topoare.
- Când ai nevoie de puțin mai multă versatilitate, modernizează-ți și folosește armele tale preferate cu două mânuiri!
- Planul: Omoară toți naziștii din calea ta - Hobby-ul preferat al tuturor! Dezlănțuie-ți eroul de război interior în timp ce anihilezi naziști în moduri noi și hiper-violente.
- Încarcă și blochează arme futuriste și descoperă noul set de abilități al lui BJ în timp ce lupți pentru a elibera America. Indiferent de stilul tău de joc, inventează modalități complet noi de a înjunghia, trage și ucide naziști.
| Titlu | Wolfenstein 2: The New Colossus |
|---|---|
| Lot | PCG07 |
| Platforma | PC |
| Genul | FPS |
| Developers | MachineGames |
| Publisher | Bethesda Softworks |
| Release | October 27, 2017 |
| Varsta | 18+ |
| Numar Discuri | 1 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows 7/8.1/10 (64-bit versions) |
| Procesor: | Intel Core i7-3770/AMD FX-8350 or better |
| Memorie: | 8 GB RAM |
| Placa Video: | NVIDIA GTX 770 4GB/AMD Radeon R9 290 4GB or better |
| DirectX: | DirectX 10.0 |
| Spatiu Hard Disc: | 55GB free disk space |















Add a review