×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG07
- In Stock
- 1 Bucati
- FPS
- Nou/Sigilat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00Wolfenstein: Youngblood
Wolfenstein: Youngblood este o experiență cooperativă complet nouă de la MachineGames, studioul premiat care a dezvoltat aclamatul joc Wolfenstein II: The New Colossus. Acțiunea se petrece în 1980, la 19 ani după ce BJ Blazkowicz a declanșat a doua Revoluție Americană, Wolfenstein: Youngblood introduce următoarea generație Blazkowicz în lupta împotriva naziștilor. Joacă rolul uneia dintre fiicele gemene ale lui BJ, Jess și Soph, în timp ce îți cauți tatăl dispărut în Parisul ocupat de naziști.Caracteristici
- CRIMĂ, AU SCRIS: Fă echipă cu un prieten sau joacă singur cu un companion bazat pe inteligență artificială în prima aventură Wolfenstein modernă în cooperare.
- EVADARE DIN PARIS: Wolfenstein: Youngblood oferă cea mai deschisă experiență Wolfenstein de până acum.
- De la o nouă bază de operațiuni situată în inima catacombelor pariziene, planifică cum și când să ataci și să demantezi regimul nazist.
- ANII '80: Nu sunt anii minuni. Cu interpretări tulburătoare ale unor repere pariziene emblematice, străzi marcate cu graffiti, naziști îmbrăcați în piele și o coloană sonoră complet nouă, inspirată de tonurile grele de sintetizator ale filmelor clasice de acțiune din anii '80.
- ÎNCĂRCARE ȘI ÎNCHIDERE: Folosește cele mai recente progrese în tehnologia armurii, armamentului și armurii pentru a elimina gunoiul nazist.
- Treci la nivel, explorează și finalizează misiuni pentru a debloca noi abilități, atașamente pentru arme, gadgeturi, cosmetice și multe altele care să-ți completeze stilul de joc.
| Titlu | Wolfenstein: Youngblood |
|---|---|
| Lot | PCG07 |
| Platforma | PC |
| Genul | FPS |
| Developers | MachineGames and Arkane Lyon |
| Publisher | Bethesda Softworks |
| Release | July 25, 2019 |
| Varsta | 18+ |
| Numar Discuri | 0 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | WIN7, 8.1, OR 10 (64-BIT VERSIONS) |
| Procesor: | AMD FX-8350/RYZEN 5 1400 OR INTEL CORE 15-3570 |
| Memorie: | 8 GB RAM |
| Placa Video: | NVIDIA GTX 770 4 GB (CURRENT AVAILABLE GPU GTX1650) OR AMD EQUIVALENT |
| DirectX: | DirectX 10.0 |
| Spatiu Hard Disc: | 40 GB free disk space |















Add a review