×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG07
- In Stock
- 1 Bucati
- FPS
- Utilizat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00The game is only played on the computer or LAN, and is not available for online play.
Battlestrike: Shadow of Stalingrad
August 1942, naziștii au avansat în mare parte a Europei și acum au ochii ațintiți asupra puternicei Uniuni Sovietice. Cheia victoriei lor este căderea Stalingradului. Trebuie să salvați orașul și să schimbați cursul războiului înainte de a fi prea târziu.Caracteristici
- Participă la bătălia din ruinele Stalingradului.
- Folosește tactici de sabotaj, asasinează un important om de știință german, fură documente secrete dintr-o bază inamică bine păzită.
| Titlu | Battlestrike: Shadow of Stalingrad |
|---|---|
| Lot | PCG07 |
| Platforma | PC |
| Genul | FPS |
| Developers | City Interactive |
| Publisher | City Interactive |
| Release | July 17, 2009 |
| Varsta | 16+ |
| Numar Discuri | 1 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows XP or Windows VISTA |
| Procesor: | Pentium 4 2.4 GHz processor or equivalent |
| Memorie: | 1 GB RAM |
| Placa Video: | ATI 9800PRO/GF 6600 (128MB RAM) graphics card |
| DirectX: | DirectX 9.0c |
| Spatiu Hard Disc: | 4.0 GB free disk space |













Add a review