×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG07
- In Stock
- 1 Bucati
- Racing
- Nou/Desigilat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00Need For Speed: Shift
Need For Speed este una dintre cele mai îndrăgite și de succes francize de jocuri de condus din toate timpurile – dar poți uita tot ce știai despre ea, deoarece NFS Shift – indiciul se află chiar în nume – ia o direcție radical nouă. S-ar putea spune că a crescut – s-a mutat, în mare parte, de pe străzi pe circuite de curse legendare precum Spa, Donington și Laguna Seca (deși există și circuite stradale) și îți oferă șansa de a pilota mașini care îți dau salivă, precum Pagani Zonda și Koenigsegg CCX. Schimbarea de accent devine imediat evidentă atunci când începi o Carieră în joc: nu există nicio mașină de poliție la vedere, ci, în schimb, NFS Shift îți evaluează abilitățile de condus plasându-te într-un BMW Seria 3 și trimițându-te într-o cursă scurtă în jurul unei reconstrucții glorios de detaliate a legendarului Brands Hatch. Cumpără o mașină și ai instantaneu de ales între cinci curse. Ceea ce te impresionează inițial este grafica uimitoare, mega-clară, de care te poți bucura cel mai bine prin faimoasa vizualizare a cockpitului din NFS, care are acum un nivel de atenție la detalii de necrezut.Caracteristici
- Experiență autentică a șoferului – O varietate de indicii vizuale oferă o experiență autentică a șoferului, inclusiv un HUD tridimensional care imită mișcarea capului șoferului, inerția și forțele G. Adâncimea câmpului se ajustează și în funcție de viteza mașinii.
- Așadar, atunci când mașina se deplasează cu viteze mari, perspectiva se va schimba la distanță, scoțând mașina/cockpit-ul din focalizare.
- AI îmbunătățită – Un sistem AI sofisticat va face ca cursele tale să fie mai palpitante ca niciodată. Adversarii AI vor reacționa și se vor comporta în funcție de agresivitatea jucătorului și de abilitățile generale de condus, creând astfel experiențe de cursă pentru toate seturile de abilități.
- Efect dinamic de coliziune – Când jucătorul lovește un obiect static sau mașina adversarului, acesta va simți că „suferă daune”. O combinație de efecte vizuale și audio îl va lăsa pe jucător dezorientat și va perturba pentru scurt timp cursa.
- Personalizare totală – Need for Speed SHIFT oferă o opțiune completă de personalizare care permite jucătorului să adapteze fiecare aspect al performanței și stilului mașinii. Intră sub capotă pentru a-ți actualiza și regla vehiculul pentru a-i crește performanța. Sistemul de personalizare vizuală permite jucătorilor să personalizeze atât exteriorul, cât și interiorul pentru a reflecta stilul și preferințele lor individuale.
- Mașini și piste fotoreale – Sunt disponibile aproape 70 de mașini licențiate, inclusiv Pagani Zonda F, Audi RS4 și Porsche 911 GT3 RSR. Există, de asemenea, peste 15 locații din lumea reală, precum Willow Springs și Laguna Seca, precum și circuite fictive, precum centrul Londrei și Tokyo.
| Titlu | Need For Speed: Shift |
|---|---|
| Lot | PCG07 |
| Platforma | PC |
| Genul | Racing |
| Developers | Slightly Mad Studios |
| Publisher | Electronic Arts |
| Release | September 15, 2009 |
| Varsta | 3+ |
| Numar Discuri | 1 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows XP, SP2; Vista |
| Procesor: | Intel CoreTM2 Duo 2.0 GHz or faster, AMD X2 3600+ or faster |
| Memorie: | XP: 1 GB RAM/Vista: 1.5 GB RAM |
| Placa Video: | 256 MB or more with support for Pixel Shader 3.0 and contain one of these chipsets: NVIDIA GeForce 7800 or better; ATI Radeon X1800 or better |
| DirectX: | DirectX 9.0c |
| Spatiu Hard Disc: | 6 GB free disk space |














Add a review