×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG07
- In Stock
- 1 Bucati
- FPS
- Utilizat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00The game is only played on the computer or LAN, and is not available for online play.
Timeshift
Dr. Aiden Krone a făcut un salt în timp peste continuumul spațiu-timp - un act nechibzuit cu consecințe înfricoșătoare. Acum, o realitate alternativă tulburătoare a evoluat în Districtul Alpha sumbru și îmbibat de ploaie. Înarmat cu costumul experimental Beta, numai tu ești capabil să încetinești, să oprești și să inversezi fluxul timpului. Doar cu această abilitate poți conduce revolta spre victorie și să pui capăt nebuniei lui Krone.Caracteristici
- Străduiește timpul ca armă supremă: Încetini, oprește și inversează fluxul timpului pentru a-ți distruge inamicii
- Dezlănțuie un arsenal puternic de arme și vehicule în 24 de misiuni de luptă
- Stăpânește timpul pentru a deveni arma supremă!
| Titlu | Timeshift |
|---|---|
| Lot | PCG07 |
| Platforma | PC |
| Genul | FPS |
| Developers | Saber Interactive |
| Publisher | Activision |
| Release | November 2, 2007 |
| Varsta | 18+ |
| Numar Discuri | 1 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows® XP with latest service pack installed or Windows Vista |
| Procesor: | Intel® Pentium 4 2.0GHz or higher, or AMD® equivalent |
| Memorie: | 1 GB RAM |
| Placa Video: | 128 MB DirectX 9.0c-compatible card with Pixel Shaders 2.0b support (NVIDIA® GeForce® 6600 /ATI Radeon X700 or higher) |
| DirectX: | DirectX 9.0c |
| Spatiu Hard Disc: | 8.0 GB free disk space |
















Add a review