×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG07
- In Stock
- 1 Bucati
- FPS
- Utilizat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00The game is only played on the computer or LAN, and is not available for online play.
Wolfenstein 2009
Wolfenstein cu o notă ocultă, care amintește de multiplayer-ul palpitant și premiat bazat pe clase și obiective din Return to Castle Wolfenstein. Inamici uimitori pe care naziștii ți-i aruncă în față în timp ce își aduc la viață fanteziile întunecate. Momente epice de luptă care se desfășoară în secvențe de acțiune ca în filme, în timp ce lupți pentru a împiedica naziștii să dezlănțuie puterea Soarelui Negru, o armă de distrugere în masă supranaturală care pune capăt războiului. Medii unice care se suprapun acestei lumi și Vălului, o lume între realitatea noastră și lumea subterană ocultă, care îți oferă avantaje în luptă, dar și noi amenințări supranaturale. Abilitatea de a lupta cu o colecție diversă de „Puteri ale Vălului” supranaturale, precum și arme convenționale ale Aliaților și Axei, toate actualizabile prin intermediul unei piețe negre din joc.Caracteristici
- Dezlănțuie puterile întunecate ale naziștilor împotriva lor în timp ce lupți împotriva unui rău de neimaginat și a unor dușmani neașteptați.
- Inamici uimitori pe care naziștii ți-i aruncă în față în continuare, în timp ce își aduc la viață fanteziile întunecate.
- Momente epice de luptă care se desfășoară în secvențe de acțiune ca în filme, în timp ce lupți pentru a împiedica naziștii să dezlănțuie puterea Soarelui Negru, o armă de distrugere în masă supranaturală care pune capăt războiului.
- Medii unice care se suprapun acestei lumi și Vălului, o lume între realitatea noastră și lumea subterană ocultă, care îți oferă avantaje în luptă, dar și noi amenințări supranaturale.
- Abilitatea de a lupta cu o colecție diversă de „Puteri ale Vălului” supranaturale, precum și arme convenționale ale Aliaților și Axei, toate actualizabile prin intermediul unei piețe negre din joc.
| Titlu | Wolfenstein 2009 |
|---|---|
| Lot | PCG07 |
| Platforma | PC |
| Genul | FPS |
| Developers | Raven Software (co-developed with Pi Studios and Endrant Studios) |
| Publisher | Activision |
| Release | August 21, 2009 |
| Varsta | 18+ |
| Numar Discuri | 1 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows® XP with latest service pack installed or Windows Vista |
| Procesor: | Intel Pentium 4 3.2 GHz or AMD Athlon 3400+ |
| Memorie: | 1 GB RAM |
| Placa Video: | nVidia Geforce 6800 GT or ATI x800 |
| DirectX: | DirectX 9.0c |
| Spatiu Hard Disc: | 8.0 GB free disk space |



















Add a review