×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG07
- In Stock
- 1 Bucati
- Action/RPG
- Utilizat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00The game is only played on the computer or LAN, and is not available for online play.
Trapped Dead
Plasat la începutul anilor '80, Trapped Dead se desfășoară într-un orășel numit Hedge Hill, lângă Kansas City, Missouri. Semănarea unui nou gen de porumb modificat genetic a cauzat mutația unui virus de-a lungul lanțului trofic. Când un câine infectat a mușcat un om, virusul a izbucnit și a infectat rapid toți locuitorii orășelului idilic. Cei doi studenți, Mike și Gerald, ajung în mijlocul acestui scenariu de groază când se opresc să alimenteze în timpul unui joc la țară lângă Hedge Hill - dar, din păcate, virusul a ajuns deja la benzinărie.Trapped Dead
este un joc tactic în timp real, bazat pe modelul „Commandos” și „Desperados”. Realizat dintr-o perspectivă izometrică 3D, jucătorii controlează până la patru figurine printr-un scenariu de supraviețuire cu zombi, care se adaptează filmelor de groază de succes de la începutul anilor '80.Caracteristici
- Atmosferă horror deprimantă, asemănătoare filmului.
- Experiență de joc tactică de înaltă calitate, cu multe momente surpriză și șoc.
- Locații extrem de detaliate, cum ar fi magazin universal, închisoare, depozit de fier vechi și multe altele...
- 7 personaje jucabile diferite
- Jocuri multiplayer palpitante, online și offline, în modul coop
- Medii de joc dinamice, interactive și cu capcane
- Diverse arme și echipamente
| Titlu | Trapped Dead |
|---|---|
| Lot | PCG07 |
| Platforma | PC |
| Genul | Action/RPG |
| Developers | Crenetic and Headup Games |
| Publisher | Headup Games and Iceberg Interactive |
| Release | December 16, 2010 |
| Varsta | 15+ |
| Numar Discuri | 1 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows® 2000/XP/Vista/7 |
| Procesor: | At least 2.0 GHz |
| Memorie: | 1.0 GB RAM |
| Placa Video: | DirectX® 9.0c compatible graphics card with shader 3.0 support |
| DirectX: | DirectX 9.0c |
| Spatiu Hard Disc: | 2.0 GB free disk space |














Add a review