×
Audio CD
Abstract
Acoustic
Alternative
Ambiental
Arabic Pop
Blues
Blues Rock
Chanson
Classic Rock
Classical
Contemporany Jazz
Country Rock
Dance Pop
Disco
Drum N Base
Dub
Electronic
Euro House
Eurodance
Europop
Experimental
Folk
Funk
Future Jazz
Gangsta
Hard Rock
Hardcore
Hardcore Hip Hop
Heavy Metal
Hip Hop
House
Indie Rock
Instrumental
Jazz
Jazzdance
Latino
Metal
Modern Classical
New Age
New Wave
Pop
Pop Rock
Progresive House
Progresive Rock
Progresive Trance
Punk
R&B
Reggae
Rock
Rock & Roll
Rumba
Soft Rock
Soul
Soundtrack
Southern Rock
Swing
Techno
Trance
Vocal
Descriptions
- PC
- Lot:PCG07
- In Stock
- 2 Bucati
- Strategie
- Utilizat
- Excelenta
Livrare prin curier:
Se livreaza in 3-5 zile pana in ora 18:00The game is only played on the computer or LAN, and is not available for online play.
World In Conflict
World in Conflict este jocul de strategie și acțiune în care jucătorii își apără țara, orașul natal și familiile în fața celui de-al Treilea Război Mondial condus de sovietici, oferind o luptă epică de curaj și răzbunare. Ești un comandant de câmp care conduce cele mai puternice mașini militare ale epocii în efortul eroic de a respinge invazia - oraș cu oraș și suburbie. Acest război nu este la televizor. Este pe teritoriul nostru și în curțile noastre.Caracteristici
- Război cu Superputeri: Dezlănțuie arsenalele marilor superputeri militare în povestea captivantă pentru un singur jucător creată de Larry Bond.
- Grafică de ultimă generație – Cea mai recentă versiune a motorului Masstech, proprietar al Massive, permite o gamă completă de control al camerei la 360 de grade și dispune de efecte avansate de iluminare și fizică.
- Distructibilitate completă – Pe măsură ce bătălia se desfășoară, mediul înconjurător plătește prețul – fiecare obiect din joc se va prăbuși sub forța războiului, inclusiv mașini, clădiri și păduri.
- Moduri multiplayer extinse: Folosind sistemul de servere multiplayer Massgate, proprietar al Massive, World in Conflict va suporta până la 16 jucători pentru lupte directe și în echipă.
- Unități din lumea reală: Jucătorii vor prelua controlul asupra celui mai devastator arsenal de arme militare creat vreodată, inclusiv tancuri, avioane, camioane, trupe și elicoptere sovietice, americane și NATO, precum și arme nucleare.
- Roluri ale jucătorilor – Jucătorii vor alege să joace ca specialiști în infanterie, blindate, forțe de sprijin sau aer; echipele multiplayer vor trebui să stăpânească fiecare rol pentru o eficiență maximă.
| Titlu | World In Conflict |
|---|---|
| Lot | PCG07 |
| Platforma | PC |
| Genul | Strategie |
| Developers | Massive Entertainment |
| Publisher | Sierra Entertainment |
| Release | September 18, 2007 |
| Varsta | 12+ |
| Numar Discuri | 2 |
| Recomandare Sistem | |
|---|---|
| Sistem Operare: | Windows XP, Windows Vista |
| Procesor: | 2.0 GHz or faster (2.2 GHz for Windows Vista |
| Memorie: | 512 MB (1 GB for Windows Vista) |
| Placa Video: | 128 MB video RAM, DirectX 9.0c-compatible: NVIDIA GeForce 6600 GT and above. DX10 minimum card: NVIDIA GeForce 8500 GT and above |
| DirectX: | DirectX 9.0b |
| Spatiu Hard Disc: | 8 GB free disk space |


























Add a review